Annons

Annons

Sitewide generic

Roland Poirier Martinsson:

Om Realtid.se

Realtid.se är en politiskt oberoende nyhetstidning för finansbranschen och har cirka 50.000 unika besökare per vecka samt ett dagligt nyhetsbrev med cirka 12.000 prenumeranter.

Redaktionen

Staffan Erfors

Chefredaktör och ansvarig utgivare
08 420 030 61
staffan.erfors@realtidmedia.se

Nina von Koch

Redaktionschef
08 420 030 72
nina.von.koch@realtidmedia.se

Per Agerman

Seniorreporter
08 420 030 61
per.agerman@realtidmedia.se

Sara Johansson

Reporter
08 420 030 73
sara.johansson@realtidmedia.se

David Gustavsson

(Föräldraledig)
08 420 030 62
david.gustavsson@realtidmedia.se

Miriam Istner-Byman

Reporter
08 420 030 68
miriam.istner-byman@realtidmedia.se

Realtid Karriär

Pär Jonasson

Redaktör
08 420 030 69
par.jonasson@realtidmedia.se

RQ Partner

John Bark

Creative Director
08 420 030 70
john.bark@realtidmedia.se

Ledning, sälj och marknad

Jonas Wiwen-Nilsson

VD
08 420 030 65
jonas.wiwen-nilsson@realtidmedia.se

My Holmström Vahlne

Försäljningsdirektör
08-420 030 67
my.holmstrom@realtidmedia.se

Isabel Samolov

VD-assistent
08 420 030 71
Isabel.samolov@realtidmedia.se

Martin Lättman

Traffic
08 420 030 71
martin.lattman@realtidmedia.se

Annonsera

Realtid.se är den ledande affärstidningen för finansbranschen.
Läsartrafiken ligger i nuläget på cirka 50.000 unika besökare och cirka 390.000 sidvisningar per vecka. Vårt annonserbjudande ger dig tillgång till en av landets mest exklusiva målgrupper.

För mer information kontakta:
My Holmström Vahlne
Telefon: +46 8 - 420 030 67
Mobil: +46 733 - 447 162
E-post: my.holmstrom@realtidmedia.se

Mediakit

För materialfrågor och leveranser: martin.lattman@realtidmedia.se

Realtid.se är sedan oktober 2011 ansluten till Allmänhetens Pressombudsman (PO) po.se.