Ilija Batljan har sålt ytterligare drygt 1 miljon aktier i Neobo. Det framgår av ägardatatjänsten Holdings senaste uppdatering, enligt Nyhetsbyrån Direkt.
Batljan fortsätter banta Neoboinnehav

Realtid.se
Uppdaterad: 07 nov. 2023Publicerad: 07 nov. 2023
ANNONS
ANNONS
Det var under förra månaden som Ilija Batljan minskade sitt innehav i Neobo med drygt 1 miljoner aktier och han äger nu lite över 4,2 miljoner aktier i Neobo, motsvarande 2,9 procent av det totala antalet aktier i Neobo.
Aktierna såldes till en volymviktad genomsnittskurs (VWAP) på 9 kronor per aktie, enligt Holdings, och har gett runt 9 miljoner kronor.
Läs mer från Realtid - vårt nyhetsbrev är kostnadsfritt:
Realtid.se
Realtid.se
ANNONS
Laddhybrid-kampanj hos Volkswagen

Kostnadsfritt event, lär dig mer om organizational behaviour management. Elektrifiera vardagen med upp till 12 mils färd helt på el. Välj en SWE Edition fullpackad med utrustning till ett förmånligt pris och lågt förmånsvärde.
Se alla kampanjmodeller här!
ANNONS
ANNONS
Senaste nytt
ANNONS
ANNONS








